Vyberte stránku

Projektor LG HX300G LED: Finále světového poháru s atmosférou hospody ve vašem pokoji

Test se skládal ze dvou kroků. První, trapnější (nudnější?) Část mi přišla (s3nki), abych si mohl vyzkoušet schopnost pojmout soubory Office a procházet technická data a nabídku. Příjemnějším úkolem se stal Gabiéův, takže další dvě stránky jsou Jeho psaní, ve kterém se s námi podělí o své zkušenosti s domácím používáním a hodnotí projektor svého klienta.

Samozřejmě si schopnosti projektoru užíváme, když obdivujeme obraz, který promítá. Projektory se samozřejmě používají také pro různé úkoly, asi nejběžnějším způsobem, jak je použít, je nechat prezentace použít v prezentacích na obrazovce. Přestože je HX300G malý, snadno přenosný a extrémně pokročilý model z hlediska mobility, sám jsem tuto část věci využil pouze proto, že mi výrobek snadno vklouzl do batohu, i když byl zabalen, takže jsem ho dostal domů z redakce byla doslova snadný úkol.

Projektor LG HX300G LED: Finále světového poháru s pocitem, že ve vašem pokoji je hospoda 1

Než budeme pokračovat, musím podotknout, že projektor jsem nikdy předtím netestoval, ale nejen že jsem netestoval, ani jsem nezkoušel. Nečekejte proto důkladnou charakterizaci rutinním profesionálním okem, ale spíše zážitky nadšeného - amatérského oka na dané téma.

Toho konkrétního sobotního rána jsem byl velmi nadšený z vybalení HX300G, jak se to stalo o víkendu, když se tu noc konal bronzový zápas mistrovství světa, druhý den odpoledne závod formule 1 a čekalo se na finále mistrovství světa 2010 pozorovala. Moje přítelkyně a já jsme si mysleli, že bychom chtěli využít filmových podmínek ke sledování nějakého akčního filmu před dnešním zápasem Uruguay - Německo. Nakonec, kdo ví proč, jsme se rozhodli pro Lightning Thief, který byl k dispozici v rozlišení 720p a s ním spojeném relativně vysokém datovém toku, takže se v žádném případě nemohl ukázat jako překážka, pokud jde o znalosti projektoru. Pojďme přidat ještě jednu důležitou věc, která také ukazuje, jak „rychlý test“ to byl: Neměli jsme plátno! 🙂 Jedna ze stěn místnosti sloužila jako projekční plocha, která díky své sněhově bílé barvě byla vhodná pro příjem obrazu LG HX300G.

Před spuštěním filmu jsme samozřejmě do místnosti vykouzlili naprostou tmu, přičemž jsme PC propojili s projektorem pomocí HDMI kabelu, takže kvalita na rozhraní také neunikla. Po několika nastaveních v Catalyst Control Center jsme si už mohli užívat plochu Windows větší než dva metry před sebou na stěně místnosti. Ještě se nic nestalo, ale už to byl ohromující pohled. Poté jsme provedli obvyklé operace před filmem, tj. Přípravu studeného nápoje a hranolků, udělali jsme si pohodlí, a pak začal Zloděj blesků. Jaký byl samotný film, to bychom podle našeho subjektivního názoru raději jednou nechali diváka, a pak jsme možná byli na příběh příliš staří. Bez ohledu na to jsme byli s vizuálním světem maximálně spokojeni, prvních pár minut jsem zaostřoval ručně pomocí rolovacího kolečka na horní straně LG HX300G, načež jsme se opravdu cítili, jako bychom seděli v kině (samozřejmě jsme neměli Nepoužívejte vestavěný reproduktor, ale zvukový systém 5.1).

O několik hodin později byla jiná, ale ještě lepší věc sledovat zápas o bronz. Samozřejmě to již nebylo odesíláno na projektor přes počítač, ale digitální set-top box mpeg-4, SAT TV byl připojen k projektoru také přes HDMI, velmi jednoduše. Zkontrolovali jsme poměr stran a ostrost na projektoru, napít se a najíst se trochu osvěžilo a vzrušení mohlo začít. Kromě filmu je další kategorií, kterou stojí za to sledovat na velmi velké úhlopříčce, sportovní událost. A každý, kdo viděl zápas o bronz a případně fandil některému z týmů, si dovede představit, jaké to bylo užít si velikost zdi ve své vlastní místnosti.

Na to dobré si není těžké zvyknout, a protože byl systém již nastaven, neměl jsem srdce to zbytečně rozebírat, raději jsme sledovali televizní pořad na malém LG, dokud jsme celou neděli nespali. Brzy odpoledne jsme se naladili na večerní finále Světového poháru sledováním závodu Formule 1, ne také se špatnou účinností, zejména záběry z vnitřní kamery byly opravdu ohromující. Finále na WC - skok na čas - nebylo ani zdaleka tak velkým zážitkem, to samozřejmě již nedokázal LED DLP projektor LG HX300G.